Pamätná kniha

Pamätná kniha

Hodnotenie produktu: 4.93/5 (29x)

Vaše hodnotenie:

Elegantná a nadčasová pamätná kniha na uchovanie spomienok od tehotenstva po prvý školský deň.Vhodná pre dievčatko aj pre chlapčeka.Jej minimalistické prevedenie necháva vyniknúť to najpodstatnejšie - nádherné spomienky a fotky.Je ideálnym darčekom pre tehotnú sestru či kamarátku, na krst alebo k narodeniu dieťatka.

24,90 €

Skladové číslo:

Rozmery: 23,5x 23,5 cm

Počet strán: 88

Väzba: kniha je v „D" karisblokovej väzbe, ktorá umožňuje usporiadanie poradia strán podľa Vašich predstáv alebo dokonca si ju rozšíriť ďalšími stranami.

Staňte sa autorkou najdôležitejšej knihy - Príbehu Vášho dieťatka. Vytvorte tak pre neho ten najkrajší darček – jednu krásnu ucelenú spomienku na jeho detstvo.

Príbeh sa začína písať dňom, keď mamina zistí, že je v očakávaní. Prechádza po trimestroch celým obdobím tehotenstva, následne podrobne mesiac po mesiaci celým prvým rokom dieťatka. Samozrejmosťou je priestor na odtlačky ručičiek a nožičiek, Zubná karta, Rodinný kruh, všetky krásne poprvé – papanie, strihanie, cesty, Vianoce atď. V záverečnej kapitole „Rozprávaš" na Vás čaká Prvý slovníček na krásne skomoleniny a rovnako kniha najpodarenejších výrokov Vášho dieťatka.

Dalo by sa teda povedať, že ide o 4 v 1 – tehotenský denník, pamätná kniha, prvý slovníček a kniha výrokov.

Alternatívne produkty

 • Doplnkové karty - čisté

  Čisté kartičky slúžia na rozšírenie pamätnej knihy v ktorejkoľvek jej časti. Ideálne pre každého,...

  5,50 €

 • Doplnkové karty - výroky

  Výrokové kartičky slúžia na rozšírenie kapitoly "Tvoje najpodarenejšie výroky". Ideálne pre...

  5,50 €

 • Tvoj príbeh - Mini set

  NOVINKA AKCIA

  Výnimočný set iba v našom e-shope. Zvýhodnený set obsahuje:- Kniha Tvoj príbeh + 2 balenia kariet...

  32,50 €

  35,90 € Zľava 3,40 €

Aj https://tvojpribeh.sk/ a https://www.tvojpribeh-eshop.sk/ používajú známe koláčiky cookies za účelom technického fungovania webu a po vašom súhlase za účelom prispôsobenej reklamy. Námietku proti zberu nevyhnutných cookies na základe oprávneného záujmu môžete podať na info@tvojpribeh.sk - viac informácií...